Szybka pożyczka online bez przelewania grosza – co warto wiedzieć?

pieniądze dostępne online

Uzyskanie pożyczki bez przelewania grosza jest możliwe na dwa sposoby. Pierwszym jest czek GIRO, który jednak wymaga dotarcia za pośrednictwem usług firmy kurierskiej do miejsca zamieszkania pożyczkobiorcy. Drugim jest skorzystanie ze specjalnej aplikacji, która ma dostęp do konta osobistego. Rozwiązanie to jest nie tylko wygodne i szybkie, ale zapewnia dodatkowo bezpieczeństwo całej transakcji.

Dlaczego klienci nie chcą wykonywać przelewu weryfikacyjnego?

Zdecydowanie najmniejszy procent tej grupy stanowią osoby, które nie posiadają konta osobistego i bankowości internetowej. Według raportu Polska bankowość w liczbach na koniec 2018 roku aż 17,2 klientów korzystało aktywnie z bankowości internetowej, a banki prowadziły aż 32,9 mln kont osobistych. Są osoby, które nie mają możliwości wykonania przelewu ze względu na brak środków oraz takie, dla których o wiele wygodniej jest przejść

prawa żyranta

proces weryfikacyjny przy pomocy aplikacji zamiast przelewu.

Dlaczego weryfikacja jest ważna?

Proces potwierdzenia tożsamości wskazanej we wniosku ma na celu uniknięcie sytuacji, w której doszłoby do wyłudzenia danych. Przed wprowadzeniem takich przepisów zobowiązanie na nie swój dowód mógł zaciągnąć każdy, kto miał do niego dostęp. Wskutek tego dochodziło do wielu oszustw i wiele osób musiało spłacać nie swoje zobowiązania. Obecnie weryfikacja może nastąpić na kilka sposobów:

  • samodzielne odwiedzenie placówki

  • przelew weryfikacyjny

  • aplikacja sprawdzająca tożsamość

  • czek GIRO.

Szybka pożyczka online bez przelewania grosza krok po kroku

Pierwszym krokiem do szybkiej pożyczki online bez przelewania grosza jest wybranie oferty firmy pożyczkowej i złożenie wniosku. Po wpisaniu wszystkich danych i kliknięciu „dalej” nastąpi przekierowanie, które będzie wymagało wybrania jednej z dwóch opcji weryfikacji: przelewu oraz szybkiej weryfikacji. Po pomyślnym przejściu tej procedury następuje rozpatrzenie wniosku oraz przelew gotówki na konto, jeśli decyzja będzie pozytywna.

Author: admin