Kredyty online dla zadłużonych online krok po kroku

kredyt online dla zadłużonych

Oferty przygotowane dla zadłużonych to korzystne rozwiązania, które uzyskać można spełniając wymagania dostosowane do możliwości tej grupy klientów. Coraz więcej firm pożyczkowych decyduje się zaproponować zobowiązania osobom zadłużonym(choćby produkt pod nazwą: kredyt online dla zadłużonych), ponieważ wykorzystanie norm prawnych sprawia, że jest to bezpieczne wyjście dla obu stron – instytucja finansowa jest odpowiednio zabezpieczona przed stratami, a kredytobiorca ma szansę uzyskać pieniądze na określony cel.

Krok 1: wybierz korzystnie

Rynek finansowy przepełniony jest ofertami kredytów online dla zadłużonych dostępnych online. Klienci z negatywną historią kredytową, niską zdolnością czy nawet widniejący w bazach mają wiele korzystnych możliwości. Na co warto zwrócić uwagę? Nie tylko na oprocentowanie, ale również na koszty pozaodsetkowe. Choć ustawa antylichwiarska wcielona w życie 11 marca 2016 roku dokładnie wskazuje maksymalną wysokość opłat dodatkowych, wiele firm nie decyduje się postawić na maksimum i oferuje całkiem niskie koszty pożyczki.

Krok 2: wypełnij wniosek na stronie

Formularz dostępny na stronie internetowej wybranej pożyczki wymagał będzie wskazania tylko kilku danych z dowodu osobistego oraz wypełnienia oświadczenia o dochodach. Wskazanie wysokości dochodów oraz miesięcznych kosztów pozwoli firmie pożyczkowej ocenić zdolność klienta do spłacenia zobowiązania. Kolejnym etapem jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego, który potwierdzi dane wskazane z dowodu osobistego.

Krok 3: odbierz pieniądze

Klienci firm pożyczkowych mają do wyboru kilka opcji wypłaty gotówki. Najpopularniejszy jest przelew na konto. Dla klientów, którym zależy na jak najszybszym otrzymaniu gotówki dostępny jest przelew Bluecash. Kredytobiorcy bez rachunku w banku mogą skorzystać z weryfikacji i wypłaty gotówki poza kontem, z czekiem GIRO.

Author: admin